У зимову ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить до тих, хто вірить у диво та чемно поводився протягом року. Під час війни це особливо важливо, адже ніхто неспроможний відрібрати у нас свята та віру в перемогу
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
.
А для дітей ця дата важлива не лише через подарунки, а ще й тому, що вони мають змогу познайомитися з Чудотворцем, який обов’язково завітає у дитячий садочок чи школу. Важливо, щоб діти сприймали Миколая не як джерело іграшок і солодощів, а як невидимого помічника, який бачить усі дитячі шкоди, але не засуджує і не карає, а пробачає і винагороджує за добрі справи.